Disguise Transformers Bumblebee Fancy Dress Costume Kids/Childrens Size 7-8 7y+
or 4 payments of $11.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Disguise Transformers Bumblebee Fancy Dress Costume Kids/Childrens Size 7-8 7y+
Bumblebee has just sent you a beacon, he needs your help on Earth! Get the Autobots ready Optimus Prime, there's going to be fight on your hands wearing this boy's costume! Get prepared for your upcoming movie and tv themed costume party by turning into the one and only leader of the Autobots! Your child will be so excited to wear this muscle costume
Made of soft materials
Very comfortable to wear
Covered with striking printed artwork
Poly-fill in the chest to accentuate the muscles
Material:
100% Polyester
Dimensions Approx:
28.6 x 4.0 x 47.0 cm
Includes:
1 x Disguise Transformers Bumblebee Fancy Dress Costume Size 7-8
(116319)
12 Month Warranty
| Model # | 116319 |
| Barcode # | 192995021082 |
| Brand | DISGUISE |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.005373000m3 |
| Type | Dress Up Costume |
