2PK Huxford Grove The Kingston Shorn Wool Sheep Keyring Bag Tag 12x8x8cm Sahara
or 4 payments of $13.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Add a charming touch to your belongings with the Kingston Shorn Wool Curly Bag tags or key rings by HUXFORD GROVE. Crafted from 100% sheepskin, these accessories are both cute and functional, perfect for personalising bags or keys.
Key Features:
- Material: 100% sheepskin
- Design: Curly wool texture
- Use: Bag tags or key rings
- Size: 12cm body length, 8cm height
- Colour: Sahara
- Product Weight: 0.5kg
Specifications:
- Brand: HUXFORD GROVE
- Product Name: The Kingston Shorn Wool Keyrings/Bag Tags
- Dimensions: Length 12cm, Height 8cm, Width 8cm
- Material: Sheepskin
- Colour: Sahara
- Product Weight: 0.5kg
Includes:
2 x Keyring
(CHW-SSCKRSH-SH_2PK)
| Model # | CHW-SSCKRSH-SH_2PK |
| Barcode # | 9325021041711 |
| Brand | HUXFORD GROVE |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Type | Key Ring |
