2PK Arto Hardcover Sketch Drawing Art Book 120 Pages/60 Sheets 110gsm A3
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2PK Arto Hardcover Sketch Drawing Art Book 120 Pages/60 Sheets 110gsm A3
ARTO HARDBOUND HARDCOVER SKETCH BOOK 110gsm A3 Contains 120 pages (60 sheets) of 110 gsm, white, acid free, medium textured, premium quality cartridge paper.
Includes:
2 x Sketch Books
(CR36001_2PK)
12 Months
| Model # | CR36001 |
| Barcode # | 9556233360011 |
| Brand | ARTO |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012600000m3 |
| Type | Sketch Book |
