Awagami Creative Washi Craft Decorative and Fine Art Paper Pack Large 500g
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Awagami Creative Washi Craft Decorative and Fine Art Paper Pack Large 500g
AWAGAMI CREATIVE WASHI CRAFT LARGE PACK 500g. This is one of Awagami's international best sellers. Contains a very generous assortment of decorative and fine art papers. Can be used for collage, origami and craft. Packaged in a hang sell clear plastic bag.
Includes:
1 x Washi Craft Pack
(AW8121112)
12 Months
| Model # | AW8121112 |
| Barcode # | 4530190002684 |
| Brand | AWAGAMI |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
| Type | Washi Craft |
