Wicked Sista Daisy Beauty Make Up Toiletries Bag/Travel Case 28x11.5x18cm Blue
or 4 payments of $11.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Wicked Sista Daisy Beauty Make Up Toiletries Bag/Travel Case 28x11.5x18cm Blue
This cosmetic beauty case has a spot for everything. With two separate compartments and two zipper pockets, your beauty products will be easy to find.
Full Specifications
Dimensions: 28cm x 11.5cm x 18cm. Waterproof outer to easily keep clean
Material
50% PVC, 50% Polyester
Includes:
1 x Make Up Bag
(545786)
12 Months
| Model # | 545786 |
| Barcode # | 9329625457862 |
| Brand | WICKED SISTA |
| Shipping Weight | 0.4300kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.005796000m3 |
| Type | Make-Up Case |
