24x 25pc Partyware FSC Earth Friendly Paper Straws Set Red/Blue Assorted
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Add a vibrant touch to your parties with this set of 25 FSC Earth Friendly Paper Straws in assorted red and blue colours. Perfect for any celebration, these eco-friendly straws are a stylish and sustainable choice for serving beverages.
Key Features:
- Pack Size: 25 paper straws
- Material: Eco-friendly paper
- Colours: Red and blue assorted
- Brand: PARTYWARE
- Type: Party tableware and serveware
- Sustainable: FSC certified paper
Specifications:
- Product Type: Partyware
- Pack Size: 25 pieces
- Material: FSC certified paper
- Colours: Red and blue assorted
- Category: Home & Garden > Parties & Occasions > Party Supplies > Party Tableware & Serveware
Includes:
24 x 25pc Paper Straws Set
Please Note: This listing is available in different colours/designs - It will be selected at random. Design/Colour may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(CHW-PACSTRAW25_24PK)
| Model # | CHW-PACSTRAW25_24PK |
| Barcode # | 9320931032408 |
| Brand | PARTYWARE |
| Shipping Weight | 1.4400kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 6.000m |
| Type | Straws |
