2PK Urban Carved Angel with Star Large Resin Standing 13cm White/Gold
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2PK Urban Carved Angel with Star Large Resin Standing 13cm White/Gold
Bring angelic charm to your holiday décor with the Carved Angel with Star Large Resin Standing Decoration, 13cm tall. Featuring soft pink and white-gold tones, it adds sophistication and festive elegance to mantels, shelves, or tables. Perfect for pairing with smaller angels or ornaments, it enhances your Christmas display with warmth, grace, and seasonal magic, creating a heartwarming festive atmosphere for family and guests.
Colour:
Pink, White Gold (White)
Material:
Resin
Includes:
2 x Decorations
(UC570113_2PK)
12 Months
| Model # | UC570113 |
| Barcode # | 9345274015178 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.004394000m3 |
| Type | Ornament |
