4PK Urban Fabric Flower Pot Sitting Decorations 21cm White/Pink Assorted
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Fabric Flower Pot Sitting Decorations 21cm White/Pink Assorted
Add a soft, festive touch with the Fabric Flower Pot Sitting Decorations, 21cm tall, available in white and pink. Perfect for shelves, tables, or mantelpieces, these charming pieces bring elegance and whimsical holiday charm. Ideal for pairing or displaying individually, they create inviting Christmas décor that spreads warmth, cheer, and playful seasonal magic throughout your home.
Colour:
White Pink (Green)
Material:
Fabric
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC571162_4PK)
12 Months
| Model # | UC571162 |
| Barcode # | 9345274016878 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004200000m3 |
| Type | Ornament |
