8PK Urban Sweet Christmas Angels Decoration Ornament 17cm Pink Assorted
or 4 payments of $16.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Urban Sweet Christmas Angels Decoration Ornament 17cm Pink Assorted
Delight in the charm of these Sweet Christmas Angels Decorations. Standing 17cm tall, these pink angels are available in two adorable designs. Perfect for mantels, shelves, or tables, they add a playful yet elegant touch to your holiday décor. Create angel-themed displays or mix with other festive ornaments for a whimsical look. Their soft tones and cheerful design make them a standout feature, spreading warmth, joy, and holiday magic throughout your home.
Colour:
Pink (Brown)
Material:
Polyester
Includes:
8 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC571116_8PK)
12 Months
| Model # | UC571116 |
| Barcode # | 9345274005407 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.010200000m3 |
| Type | Ornament |
