3PK Urban Schnauzer with Christmas Hat Hanging Decoration 9cm Grey
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Urban Schnauzer with Christmas Hat Hanging Decoration 9cm Grey
Add festive puppy fun with the Schnauzer with Christmas Hat Hanging Decoration, 9cm tall in grey. Perfect for trees or garlands, it brings playful charm, whimsical joy, and holiday cheer to your décor.
Colour:
Grey (White)
Material:
Plastic 50% Fake Fur 50%
Includes:
3 x Decorations
(UC551151_3PK)
12 Months
| Model # | UC551151 |
| Barcode # | 9345274005599 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001425000m3 |
| Type | Christmas Decor |
