4PK Urban Christmas Puppy Dog Hanging Tree Decoration 8cm Sage/Beige
or 4 payments of $9.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Christmas Puppy Dog Hanging Tree Decoration 8cm Sage/Beige
Add cozy canine charm with the Christmas Dog Hanging Decoration, 8cm tall in sage and beige. Perfect for trees or garlands, it brings playful festive magic, whimsical cheer, and holiday warmth.
Colour:
Sage Beige (White Gold)
Includes:
4 x Decorations
(UC573301_4PK)
12 Months
| Model # | UC573301 |
| Barcode # | 9345274003656 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000896000m3 |
| Type | Christmas Decor |
