6PK Urban Reindeer/Santa in VW Hanging Decoration 7cm Pink/Blue Assorted
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Urban Reindeer/Santa in VW Hanging Decoration 7cm Pink/Blue Assorted
Add playful fun with the Reindeer Santa in VW Hanging Decoration, 7cm tall in pink and blue. Perfect for trees or garlands, it brings festive whimsy, cheerful charm, and joyful magic to your holiday displays.
Colour:
Pink Blue (Natural)
Material:
Wooden
Includes:
6 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC510683_6PK)
12 Months
| Model # | UC510683 |
| Barcode # | 9345274005094 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000294000m3 |
| Type | Christmas Decor |
