8PK Urban Mini Angels with Star Heart Hanging Decoration 8cm Red/Green Assorted
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Urban Mini Angels with Star Heart Hanging Decoration 8cm Red/Green Assorted
Celebrate festive sweetness with Mini Angels with Star Heart Hanging Decoration, 8cm tall in red and green. Perfect for trees or garlands, they add whimsical charm, holiday cheer, and magical storytelling to your décor.
Colour:
Red Green (Gold)
Material:
Wooden
Includes:
8 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC510680_8PK)
12 Months
| Model # | UC510680 |
| Barcode # | 9345274004660 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000320000m3 |
| Type | Christmas Decor |
