8PK Urban Tomte Angel with Beanie Hanging Decoration 8cm White Assorted
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Urban Tomte Angel with Beanie Hanging Decoration 8cm White Assorted
Add charm to your tree with the Tomte Angel with Beanie Hanging Decoration, 8cm tall in white. Perfect for garlands or displays, it brings festive cheer, playful elegance, and holiday whimsy to your Christmas décor.
Colour:
White (White, Gold Pink)
Material:
Fabric
Includes:
8 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC548125_8PK)
12 Months
| Model # | UC548125 |
| Barcode # | 9345274167921 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.001152000m3 |
| Type | Christmas Decor |
