Couture Kingdom Disney Peter Pan Tinker Bell Hoops Earrings 5cm Gold
or 4 payments of $19.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Couture Kingdom Disney Peter Pan Tinker Bell Hoops Earrings 5cm Gold
14k gold plated hoop earrings, featuring Tinker Bell with pave` set crystal wings.
Features
- Titanium earrings posts.
- Available in yellow or rose gold plated.
- 5cm diameter.
- Presented in Disney gift box
Includes:
1 x Hoop Earrings
(DYE0540)
12 Months
| Model # | DYE0540 |
| Barcode # | 9352777002055 |
| Brand | COUTURE KINGDOM |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000324000m3 |
| Type | Hoop Earrings |
