Maine & Crawford Calix 43cm Wood Mannequin Jewellery Holder - Natural
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Maine & Crawford Calix 43cm Wood Mannequin Jewellery Holder - Natural
A charming pine wood jewellery holder with a natural finish. Dimensions: 10.5cm W x 10.0cm D x 43.0cm H.
Includes:
1 x Jewellery Holder
(HE4338)
Standard Consumer Warranty
| Model # | HE4338 |
| Barcode # | 9352149297294 |
| Brand | MAINE & CRAWFORD |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.004730000m3 |
| Type | Jewellery Display Mannequin |
