Jiggle & Giggle Baby Trucking Along Romper Comforter 100% Cotton Blue
or 4 payments of $14.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Jiggle & Giggle Baby Trucking Along Romper Comforter 100% Cotton Blue
Give the perfect gift with this exclusive romper and matching comforter gift set. This chic set includes a soft cotton jersey romper with an adorable truck print. It comes with a 100% cotton jersey comforter backed with plush poly velour, complete with a charming puppy design. Both are gorgeously presented in a gift box.
Dimension Approx.: 25.5 x 41 x 0.5 cm
Includes:
1 x Romper Set
(NVBG017)
12 Months
| Model # | NVBG017 |
| Barcode # | 9315537099931 |
| Brand | JIGGLE & GIGGLE |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Type | Outfit/Set |
