2PK LVD Bee 15cm Ceramic Stoneware Plant/Flower Pot Home/Garden Round
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2PK LVD Bee 15cm Ceramic Stoneware Plant/Flower Pot Home/Garden Round
Elevate your home or garden decor with the charming Pot Bee, a ceramic stoneware planter that strikes the perfect balance between functional design and whimsical style. Measuring 13.7x15x12.5cm, this pot showcases a delightful bee embellishment in neutral tones to complement any setting. Retailers will find that its eye-catching design and versatile appeal make it a popular choice for customers looking to add a touch of nature-inspired elegance to their spaces.
Material: ceramic stoneware
Size Approx: 13.7x15x12.5cm
Disclaimer: this item is hand crafted and hand finished - variations will occur. This is part of the uniquiness of the product.
Includes:
2 x Plant Pots
(LU5418-2_2PK)
Standard Consumer Warranty
Material: ceramic stoneware
Size Approx: 13.7x15x12.5cm
Disclaimer: this item is hand crafted and hand finished - variations will occur. This is part of the uniquiness of the product.Includes:
2 x Plant Pots
| Model # | LU5418-2 |
| Barcode # | 9352166230366 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 1.9600kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.005138000m3 |
| Type | Planter |
