LVD 5x5 Picture/Photo Frame Rolled Edge Bone/MDF White
or 4 payments of $16.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
LVD 5x5 Picture/Photo Frame Rolled Edge Bone/MDF White
Elevate your customers' display options with the Frame Rolled Edge 5x5, a stunning addition to any home décor. Crafted from high-quality bone and MDF, this frame measures 18.42 x 2.54 x 18.42 cm, providing a chic and timeless way to showcase cherished memories. With its elegant design and versatile appeal, this frame is sure to attract customers looking to add a touch of sophistication to their living spaces.
Material: Bone / MDF
Size Approx: 18.42 x 2.54 x 18.42cm
Disclaimer: This item is handcrafted from natural material so variations in colour and finish will vary. This is part of the uniqiness of the product.Please note that the bone has been ethically sourced to create this product.
Includes:
1 x Photo Frame
(NO5015-1)
12 Months
| Model # | NO5015-1 |
| Barcode # | 9352166245926 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000862000m3 |
| Type | Photo Frame |
