LVD 5x7 Photo Frame Brass Edge Picture Display White
or 4 payments of $12.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
LVD 5x7 Photo Frame Brass Edge Picture Display White
Elevate your customers' home decor with the Photo Frame Brass Edge 5x7, designed to blend sophistication with modern aesthetics. Crafted from durable resin, brass, and MDF, this frame measures 19.05 x 1.27 x 24.13cm, making it a perfect fit for cherished memories. Its sleek design and elegant brass edging will attract buyers seeking stylish ways to showcase their favourite photographs, driving sales in your store.
Material: Resin / Brass / MDF
Size Approx: 19.05 x 1.27 x 24.13cm
Disclaimer: This item is handcrafted from natural material so variations in colour and finish will vary. This is part of the uniqiness of the product.Please note that the bone has been ethically sourced to create this product.
Includes:
1 x Photo Frame
(NO5010-1)
12 Months
| Model # | NO5010-1 |
| Barcode # | 9352166245872 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 0.6800kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000584000m3 |
| Type | Photo Frame |
