LVD Stonewashed Chambray Cotton Table Runner 40x180cm Natural Stripes
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
LVD Stonewashed Chambray Cotton Table Runner 40x180cm Natural Stripes
Our Table Runner Chambray Stripe Natural is perfect for retailers seeking that balance between understated charm and effortless sophistication. The gentle neutral tones in stonewashed chambray cotton add a touch of warmth without overpowering any table setting, making this 40x180cm runner a crowd-pleaser for customers who love entertaining or simply want to add a bit of texture to their dining space. And we can't help but think how easy it is to mix and match with other table accessories.
Material:
Stonewashed Chambray Cotton
Size:
40x180cm
Includes:
1 x Table Runner
(TL8014-2)
12 Months
| Model # | TL8014-2 |
| Barcode # | 9352166260585 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| Type | Table Runner |
