Linen House Mirage Pumpkin 24cm Glass Vase Home Decor - Brown
or 4 payments of $14.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Linen House Mirage Pumpkin 24cm Glass Vase Home Decor - Brown
Classic and contemporary in shape, this beautifully simple glass vase in pumpkin enjoys a tall, curved shape.
Mirage is a décor essential for a special bunch or for your everyday favourites.
Size: 24cm Tall (1 x Vase)
Colour: Brown
Material: Glass
Includes:
1 x Vase
(LH-01357I847)
12 Months
| Model # | 01357I847 |
| Barcode # | 9317146497078 |
| Brand | LINEN HOUSE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003025000m3 |
| Type | Vase |
