12PK Tallulah Stemless Wine Glass Tumbler Party Drinkware Witches Brew Clear
or 4 payments of $14.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
12PK Tallulah Stemless Wine Glass Tumbler Party Drinkware Witches Brew Clear
A whimsical and enchanting stemless wine glass designed for those who embrace the magic of the season. The 'Witches Brew' collection features intricate designs that capture the essence of Halloween, making every sip feel like a spell cast at a midnight gathering. Perfect for serving your favorite concoctions, these glasses are not only functional but also add a bewitching touch to any gathering. Crafted from high-quality glass, they ensure that your potions are showcased beautifully, whether it's a rich red wine or a vibrant fall cocktail. Ideal for parties, gifts, or personal use, this collection brings a bit of magic to your home.
Sip your favourite potion from this magical glass Hand-blown stemless glass featuring 'Witches' Brew' decal with a pentacle cauldron and star motifs
Dimension Approx.: 100 x 100 x 130 mm
Includes:
12 x Wine Glasses
(MDI-DN-SWG-WB_12PK)
12 Months
| Model # | MDI-DN-SWG-WB |
| Barcode # | 9318051145320 |
| Brand | TALLULAH |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.780m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012480000m3 |
| Type | Drinking Glass |
