3PK MDI Ceramic Coffee Mug Drinkware 115x95mm - Man Flu Survivor
or 4 payments of $9.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK MDI Ceramic Coffee Mug Drinkware 115x95mm - Man Flu Survivor
Do you or someone you know suffer from man flu? Stand strong with the Man Flu Survivor Coffee Mug and support those battling the sniffles. Featuring a camo print design and 'Man Flu Survivor' written in bold red text, there's survival in every sip!
Conquer the man flu one sip at a time! Quality ceramic mug featuring camo print and bold red text reading 'Man Flu Survivor' Hand wash only - not microwave or dishwasher safe
Includes:
3 x Mugs
(MDI-LT-COM-MFS_3PK)
12 Months
| Model # | MDI-LT-COM-MFS |
| Barcode # | 9318051157040 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Type | Coffee Mug |
