2pc Pawzcity Xmas Rope Stick & Ball Dog Pet Toy Gift Box Set
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2pc Pawzcity Xmas Rope Stick & Ball Dog Pet Toy Gift Box Set
Inspired by ice creams in the summertime, a rope ball toy made of exceptional colors of PAWZCITY original design. A neon color combination doubles happiness in your daily game time.
Key Features / Specifications
For dog training, fetch, tug of war play (not suggest for chewing)
Made of polyester fiber which is soft and durable
Dimensions Approx.
19 x 17 x 20 cm
Includes
2 x Dog Toys
(PAWZ-XGB)
Standard Consumer Warranty
| Model # | PAWZ-XGB |
| Barcode # | 6973462161043 |
| Brand | PAWZCITY |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001440000m3 |
| Type | Rope/Tug Toy |
