4PK Paws & Claws 17cm Tie Dye Plush Man/Bone Dog Toy w/ Squeaker Assorted
or 4 payments of $5.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Paws & Claws 17cm Tie Dye Plush Man/Bone Dog Toy w/ Squeaker Assorted
Your pooch will love our Paws & Claws Plush Pet Toy! Coming in two assorted designs, our product features super
soft plush material, durable embroidery and built in squeakers to win over
your curious pet. Includes: Please note: This is an assorted item. When ordered as packs, you may receive the same colour/design or different ones based on avaiallbity
4 x Plush Toys
(UN-34986_4PK)
Standard Consumer Warranty
4 x Plush ToysPlease note: This is an assorted item. When ordered as packs, you may receive the same colour/design or different ones based on avaiallbity
| Model # | 34986 |
| Barcode # | 9340957134986 |
| Brand | PAWS AND CLAWS |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004488000m3 |
| Type | Plush |
