2PK Nature Island Hay Forager Small Animal Rabbit/Guinea Pig Play Toy
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2x Nature Island Hay Forager Small Animal Rabbit/Guinea Pig Play Toy
Hay Forager for Small Animals is a snack pouch made to encourage foraging, a natural and healthy instinct. Simply stuff hay or other snacks in the pouch, hang it in their cage and watch your little one chew, gnaw, hide and play for hours.
Key Features
Includes
2x Nature Island Hay Forager Small Animal Rabbit/Guinea Pig Play Toy
(S75916_2PK)
Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9351243068212 |
| Brand | NATURE ISLAND |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.003420000m3 |
| Type | Toy |
