Case-Mate Floral Gems Phone Case W/Magnet for Samsung Galaxy S25 Edge Gold
or 4 payments of $17.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Case-Mate Floral Gems Phone Case W/Magnet for Samsung Galaxy S25 Edge Gold
Timeless, classic and far from basic, the Case-Mate Floral Gems case with magnet is a sight to behold. Featuring glitter elements throughout and adorned with sparkly rhinestones, your phone will definitely pop in this ensemble.
Specifications:
Latest fashion trend designs
Compatible with MagSafe
Scratch Resistant
Compatibility:
Samsung Galaxy S25 Edge
Includes:
1 x Phone Case
(CM056856)
12 Months
| Model # | CM056856 |
| Barcode # | 840171751109 |
| Brand | CASE-MATE |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Type | Phone Case |
