Plan Toys My First Phone Kids/Childrens Toy Playset 18m+
or 4 payments of $9.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Plan Toys My First Phone Kids/Childrens Toy Playset 18m+
Get a call with the PlanToys phone! A magnifier screen and a colourful beaded dial pad make a wonderful toy for interactive play and help to develop children’s dexterity and cognitive skills.
Suitable from 12 mnths+
Key Features
Age Restriction
suitable for children 18m+
Dimensions Approx.
9.5 x 9.5 x 7.5cm - Product Size
Includes
1 x Plan Toys My First Phone Kids/Childrens Toy Playset 18m+
Please note packaging may vary and is subject to change without notice.
(PT5674)
Standard Consumer Warranty
| Model # | PT5674 |
| Barcode # | 8854740056740 |
| Brand | PLAN TOYS |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000677000m3 |
| Type | Phone Toy |
