Plan Toys Wild Animals Set Kids/Childrens Toy Playset 12m+
or 4 payments of $13.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Plan Toys Wild Animals Set Kids/Childrens Toy Playset 12m+
Turn your home into a little jungle with these adorable wild animals Set! This set includes a lion, elephant, zebra and giraffe.
Suitable from 12+ months
Key Features
Age Restriction
suitable for children 12m+
Dimensions Approx.
18.8 x 18.8 x 5.7cm - Product Size
Includes
1 x Plan Toys Wild Animals Set Kids/Childrens Toy Playset 12m+
Please note packaging may vary and is subject to change without notice.
(PT6128)
Standard Consumer Warranty
| Model # | PT6128 |
| Barcode # | 8854740061287 |
| Brand | PLAN TOYS |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.002015000m3 |
| Type | Animal |
