7pc Q-Workshop Elvish Role Playing Game Dice Set Glacier & White
or 4 payments of $9.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
7pc Q-Workshop Elvish Role Playing Game Dice Set Glacier & White
The set of wonderful elvish dice, which will become an inseparable companion of every player with even a bit of noble elvish blood circulating in his veins.
Key Features
Includes
1 x 7pc Q-Workshop Elvish Role Playing Game Dice Set Glacier & White
(VR-63613)
Standard Consumer Warranty
| Model # | 63613 |
| Barcode # | 5907699494132 |
| Brand | Q-WORKSHOP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
| Type | Dice |
