500pc Rock Saws Queen A Day At The Races Jigsaw Puzzle 41x41cm
or 4 payments of $6.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
500pc Rock Saws Queen A Day At The Races Jigsaw Puzzle 41x41cm
Get ready for hours of entertainment with the 500pc Rock Saws Queen "A Day At The Races" Jigsaw Puzzle. This adult game toy features a high-quality image of the iconic album cover, measuring 41x41cm when completed. Challenge yourself or enjoy quality time with friends and family as you piece together this nostalgic puzzle. Made from durable materials, this puzzle is perfect for rock music and puzzle enthusiasts alike. Unwind and test your problem-solving skills with this fun and engaging activity. Add this must-have puzzle to your collection today!Includes:
1 x Puzzle
(RSAW035PZ)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RSAW035PZ |
| Barcode # | 803343246476 |
| Brand | ROCK SAWS |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003196000m3 |
| Type | Jigsaw |
