1000pc Ravensburger Deserted Department Store Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
or 4 payments of $11.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
1000pc Ravensburger Deserted Department Store Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
Ravensburger Deserted Department Store 1000-piece puzzle is a nostalgic and challenging activity for adults. This intricately detailed puzzle features an abandoned department store scene sure to provide hours of entertainment and satisfaction once completed.
Features:
- 1000-piece puzzle
- Intricately detailed abandoned department store scene
- Nostalgic and challenging activity for adults
Dimensions Approx:
33.85 x 25.5 x 5.5 cm (Packaging)
Includes:
1 x 1000pc Ravensburger Deserted Department Store Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
(RB00418-9)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB00418-9 |
| Barcode # | 4005555004189 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.8200kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004747000m3 |
| Type | Jigsaw |
