1000pc Ravensburger Disney Castles: Cinderella Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
or 4 payments of $16.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
1000pc Ravensburger Disney Castles: Cinderella Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
Ravensburger Disney Castles: Cinderella 1000pc puzzle is a beautiful collector's item featuring one of Disney's iconic castles, perfect for adults looking for a challenging and rewarding puzzle experience.
Features:
- Features one of Disney's iconic castles
- Perfect for adults looking for a challenging puzzle experience
- Beautiful collector's item
Dimensions Approx:
33.85 x 25.5 x 5.5 cm (Packaging)
Includes:
1 x 1000pc Ravensburger Disney Castles: Cinderella Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
(RB00259-8)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB00259-8 |
| Barcode # | 4005555002598 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.8200kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004747000m3 |
| Type | Jigsaw |
