200pc Ravensburger Disney Favourites Jigsaw Puzzle 49x36cm 8y+
or 4 payments of $9.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
200pc Ravensburger Disney Favourites Jigsaw Puzzle 49x36cm 8y+
Walt Disney and all the wonderful things that Sprang from his amazing imagination remains everybody's all time favourite Experience the quality you can grow with piece by piece
Features:
- endless creativity and imagination
- timeless popularity and appeal
- progressive growth and development
Dimensions Approx:
23.1 x 33.5 x 3.7 cm (Packaging)
Includes:
1 x 200pc Ravensburger Disney Favourites Jigsaw Puzzle 49x36cm 8y+
(RB12698-9)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB12698-9 |
| Barcode # | 4005556126989 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002863000m3 |
| Type | Jigsaw |
