4pc Ravensburger Gabby's Dollhouse Set Jigsaw Puzzle 3+
or 4 payments of $8.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4pc Ravensburger Gabby's Dollhouse Set Jigsaw Puzzle 3+
Immerse yourself in the magical Gabby's Dollhouse with these 12 piece, 16 piece, 20 and 24 piece 4 in a Box puzzles. A lovely Gabby's Dollhouse Toy
Bestselling puzzle brand worldwide - With over 1 billion puzzles sold, our children’s jigsaw puzzles make ideal gifts for boys and great gifts for girls. This product is made of FSC-certified and other controlled material. By choosing this product, you are supporting responsible management of the world’s forests.
Our 4 in a box kids puzzles are crafted with premium quality materials and measure 19 x 14cm when complete. Great puzzles for Children 3 years old and up. Fully complies with all necessary UK and EU testing standards
Perfect toys for your child – Puzzles for toddlers and kids of every age help support a child’s development as they play, building skills such as concentration and creativity.
Positively Puzzling - From fun family times together to long term health benefits and day-to-day mindful moments. Jigsaw Puzzles make a great birthday present or Christmas gift.
Key Features
Age Restriction
suitable for children 3+
Dimensions Approx.
20.3 x 23.7 x 4.9cm - Product Size
Includes
1 x 4pc Ravensburger Gabby's Dollhouse Set Jigsaw Puzzle 3+
Please note packaging may vary and is subject to change without notice.
(RB03143-6)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB03143-6 |
| Barcode # | 4005556031436 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.002357000m3 |
| Type | Jigsaw |
