1000pc Ravensburger Harbour Life Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
1000pc Ravensburger Harbour Life Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
This Harbour Life 1000 piece puzzle by Ravensburger is a beautiful and challenging activity for adults who enjoy art and artists. With high quality pieces, this puzzle will provide hours of entertainment and relaxation.
Features:
- 1000 piece puzzle
- High quality pieces
- Beautiful and challenging artwork
Dimensions Approx:
33.85 x 25.5 x 5.5 cm (Packaging)
Includes:
1 x 1000pc Ravensburger Harbour Life Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
(RB01173-6)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB01173-6 |
| Barcode # | 4005555011736 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.8200kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004747000m3 |
| Type | Jigsaw |
