3x 49pc Ravensburger Jurassic World Explorers Jigsaw Puzzle 21cm 5y+
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3x 49pc Ravensburger Jurassic World Explorers Jigsaw Puzzle 21cm 5y+
The 3x 49pc Ravensburger Kids/Children Puzzle Toy 5y+ - Jurassic World Explorers lets kids dive into a thrilling dinosaur-themed puzzle experience.
Includes:
3x 49pc Jigsaw Puzzle
(RB01057-9)
12 Months
| Model # | RB01057-9 |
| Barcode # | 4005555010579 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
| Type | Puzzle |
