1000pc Ravensburger Mediterranean Greece Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
1000pc Ravensburger Mediterranean Greece Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
Ravensburger's 1000-piece puzzle features the stunning landscapes of Mediterranean Greece, making it the perfect challenge for adults who love beautiful places.
Features:
- 1000-piece puzzle
- Stunning landscapes of Mediterranean Greece
- Perfect challenge for adults who love beautiful places
Dimensions Approx:
33.85 x 25.5 x 5.5 cm (Packaging)
Includes:
1 x 1000pc Ravensburger Mediterranean Greece Family Jigsaw Puzzle 70x50cm
(RB00030-3)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB00030-3 |
| Barcode # | 4005555000303 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.8200kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004747000m3 |
| Type | Jigsaw |
