Ravensburger Jigsaw Puzzle Conserver Permanent 200ml Adults
or 4 payments of $12.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Ravensburger Jigsaw Puzzle Conserver Permanent 200ml Adults
Store and manage your puzzle pieces with our practical storage accessories while they are under construction and decorate your favourite room with your finished puzzles preserved forever using our famous puzzle conserver.
Ravensburger Puzzle Conserver is suitable for all Ravensburger cardboard puzzles and can be used by puzzle fans the world over!
Positively puzzling - from fun and educational learning experiences to happy and relaxing together times, jigsaw puzzling offers many positives for the whole family or as a rewarding solo activity!
Key Features
Dimensions Approx.
5.2 x 18 x 5.2cm - Product Size
Includes
1 x Ravensburger Jigsaw Puzzle Conserver Permanent 200ml Adults
Please note packaging may vary and is subject to change without notice.
(RB17954-1)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB17954-1 |
| Barcode # | 4005556179541 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 5.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000487000m3 |
| Type | Jigsaw |
