Resoftables Stitch Recycled Plush Stuffed Childrens Toy 10inch Blue
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Resoftables Stitch Recycled Plush Stuffed Childrens Toy 10inch Blue
Say aloha to the Disney Resoftable Stitch Plush! This plush is the ultimate companion for Stitch fans who love, cozy hugs. Made from 100% recycled fabrics, it’s as sustainable as it is snuggly. Stitch’s playful charm and mischievous smile make him perfect for both cuddling and display.
Includes:
1 x Plush
(25702)
12 Months
| Model # | 25702 |
| Barcode # | 840150257028 |
| Brand | RESOFTABLES |
| Shipping Weight | 0.2900kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.005320000m3 |
| Type | Stuffed Animals |
