Royal Mirage Jasmine EDT Eau De Toilette Fragrance Spray For Women 100ml
or 4 payments of $16.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Royal Mirage Jasmine EDT Eau De Toilette Fragrance Spray For Women 100ml
Floral freshness and feminine sensuality. Royal Mirage Florals are tempting & exciting, while being classic and refined. Spell-binding and fragrant. Cheerful notes of grapefruit and crisp green apple lend radiant freshness to a floralcy of rose, jasmine sambac and fresh muguet. Notes of jasmine absolute in the base leave a lasting impression.
Country of origin:
United States
Please Note:
This item will be transported to the buyer in compliance with Australia Post’s Dangerous and Prohibited Goods & Packaging policies and Hazardous Materials policy.
Includes:
1 x Perfume
(RM6234)
12 Months
| Model # | RM6234 |
| Barcode # | 752590062349 |
| Brand | ROYAL MIRAGE |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
| Type | Eau de Toilette |
