Sylvanian Families Anniversary Friends Freya & Theo Kids Toy Set 3y+
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Sylvanian Families Anniversary Friends Freya & Theo Kids Toy Set 3y+
Meet the Anniversary Friends Set - Freya & Theo - Pack Includes Chocolate Rabbit Baby Freya & Cookie Bear Boy Theo. Dressed in removable fabric clothing, these miniature animal figures have articulated arms, legs and head and are made with a high quality fabric giving them a soft velveteen surface. Each figurine has its own story and can be complemented with a range of accessories. This is special product to celebrate our 40th Anniversary! Both Baby's are dressed in costumes to celebrate!
Recommended Age Range: 3 Years+
Includes:
1 x Doll Set
(SF5843)
12 Months
| Model # | SF5843 |
| Barcode # | 5054131058435 |
| Brand | SYLVANIAN FAMILIES |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001092000m3 |
| Type | Mixed Set |
