Schylling Squish n Flow Snow Globe Nee Doh Christmas Toy - Assorted 3y+
or 4 payments of $6.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Schylling Squish n Flow Snow Globe Nee Doh Christmas Toy - Assorted 3y+
Squish N Flow Snow Globe
With a simple squeeze in your fingertips, activate the snowflakes and
characters inside
It’s a Squish N Flow winter season of fun
Squish the snow globe base for fun moving action
Style may vary (Rudy the ReinDoh, Penny the Penguin, Groovy the
Glowman); 2.5 tall, 1.75 diameter
Age: 3+
Includes: Please Note: This listing is available in different colours/designs - It will be selected at random. Design/Colour may change without notice.
1 x Snow Globe
(SCH-SQMSG25)
12 Months
| Model # | SCH-SQMSG25 |
| Barcode # | 019649508242 |
| Brand | SCHYLLING |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |
| Type | Squishy Toys |
