Siku 1:32 Scale John Deere 8R 410 on Duals 443 HP 203mm Kids Toy 3y+
or 4 payments of $29.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Siku - John Deere 8R 410 on Duals 1:32 Scale 3y+
Siku introduces the John Deere 8R 410 on Duals in 1:32 scale, perfect for young agricultural enthusiasts aged 3 years and up. This highly detailed model from the Siku Farmer Series is a great addition to any collection of 1:32 scale agricultural vehicles.
Key Features:
- 1:32 scale model of the John Deere 8R 410 on Duals
- Highly detailed model from the Siku Farmer Series
- Suitable for young agricultural enthusiasts aged 3 years and up
Dimensions Approx:
20 x 16 x 11 cm
Includes:
1 x Siku - John Deere 8R 410 on Duals 1:32 Scale 3y+
Disclaimers:
Please Note: Suitable for Children 3y+
(SI3292)
Standard Consumer Warranty
| Model # | SI3292 |
| Barcode # | 4006874032921 |
| Brand | SIKU |
| Shipping Weight | 0.9100kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.003520000m3 |
