Skillmatics Magical Scratch Art Unicorns & Princesses Kids/Childrens Toy 3+
or 4 payments of $8.24 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Skillmatics Magical Scratch Art Unicorns & Princesses Kids/Childrens Toy 3+
Reveal colourful pictures of unicorns and princesses by drawing and scratching over the images! Add to the magic by creating and adding unique scratch-art stickers of rainbows, stars, castles, and more!
Key Features
Age Restriction
suitable for children 3+
Dimensions Approx.
24.2 x 17.7 x 2.5cm - Product Size
Includes
1 x Skillmatics Magical Scratch Art Unicorns & Princesses Kids/Childrens Toy 3+
(SKM523MSUP)
Standard Consumer Warranty
| Model # | SKM523MSUP |
| Barcode # | 8904279504653 |
| Brand | SKILLMATICS |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001071000m3 |
| Type | Crraft Kit |
