Smart Games Apple Puzzler Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 8y+
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Smart Games Apple Puzzler Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 8y+
Fit all the worms into a three-sliced apple, stack the 3 slices on top of each other and close it up!
A puzzle a day keeps the doctor away! Fit all the worms inside the three-sliced apple by stacking the different layers on top of each other. Find the correct position of the worms and arrange the slices to close the apple and complete each of the 80 challenges!
Colour: Multi Coloured
Material: Plastic
Recommended Age: 8+
Includes:
1 x Puzzle Toy
(SNV-SG-417)
12 Months
| Model # | SNV-SG-417 |
| Barcode # | 5414301526759 |
| Brand | SMART GAMES |
| Shipping Weight | 0.3300kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001728000m3 |
| Type | Puzzle Toy |
