Smart Games Asteroid Escape Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 7y+
or 4 payments of $9.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Smart Games Asteroid Escape Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 7y+
Your flying skills will be tested to the limit in order to escape!
Can you navigate your spaceship through an asteroid field? Your flying skills will be tested to the limit in order to escape! Asteroid Escape is a galactic sliding puzzle with 60 missions, from beginner to expert.
Colour: Multi Coloured
Material: Plastic
Recommended Age: 7+
Includes:
1 x Puzzle Toy
(SNV-SG-426)
12 Months
| Model # | SNV-SG-426 |
| Barcode # | 5414301521167 |
| Brand | SMART GAMES |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002040000m3 |
| Type | Puzzle Toy |
