Smart Games Quantum 2-in-1 Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 10y+
or 4 payments of $9.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Smart Games Quantum 2-in-1 Puzzle Game Kids/Children Educational Toy 10y+
1 player logic game! 2 games in one! Can you match the correct colours or would you like to try your luck with numbers? The choice is yours. With over 400 puzzles, there is always a solution! The Ultimate 2 in 1 Puzzle Game! Ages 10 and above.
Colour: Multi Coloured
Material: Plastic
Recommended Age: 10+
Includes:
1 x Puzzle Toy
(SNV-SG-454)
12 Months
| Model # | SNV-SG-454 |
| Barcode # | 5414301526780 |
| Brand | SMART GAMES |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002040000m3 |
| Type | Puzzle Toy |
