Sonic The Hedgehog Diorama Oil Ocean Action Figures Playset 2.5inch
or 4 payments of $15.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Sonic The Hedgehog Diorama Oil Ocean Action Figures Playset 2.5inch
Sonic the Hedgehog is the fastest thing alive. Along with his friends tails, Knuckles and Amy, Sonic speeds around the planet To battle injustice and defeat his arch nemesis, the evil Dr. Robotnik. Bring home the excitement of the Sonic the Hedgehog video games with this 2.5 inch Figure Diorama Playset. Kids can expand their Sonic world with figures, exclusive accessories with feature mechanisms. Sure to be a hit with kids and Sonic fans! Ages 3 and up.
Includes:
1 x Playset
(423264)
12 Months
| Model # | 423264 |
| Barcode # | 192995423268 |
| Brand | SONIC |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.003152000m3 |
| Type | Playset |
